درباره ما

Rehabinno, Innovations in rehabiltation
هدف ما

ما هدف مهمی در سر داریم. ارائه راه حل های نوآورانه برای مشکلات زندگی روزمره. برای مثال، سیستم هوشمند ما به بیماران دارای ناتوانی حرکتی کمک می کند تا تمرینات فیزیکی جدیدی را تجربه کنند.

ماموریت ما

ارائه راه حل برای بیماران نیازمند توانبخشی بومی سازی، پیاده سازی و ارزان سازی نوین ترین روش های توانبخشی برای استفاده در کشور عزیزمان ایران و صادرات علم به فراتر مرز ها 

ارزش ما

"ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا"

هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا
(همه مردم را از مرگ نجات داده است)
سوره مائده آیه 32

تیم ما
demo-attachment-296-op_651699-POYZ5I-961

Armando Webster

CEO & ESTABLISHER

Andrew Flock

Marketing & SEO

Frances Samuels

CEO & ESTABLISHER

Richard Canales

CEO & ESTABLISHER
نظر کارشناسان توان بخشی
همواره فرآیند راه اندازی و راه رفتن یکی از مهمترین مراحل توانبخشی می باشد. به دلیل هزینه بالای خدمات توانبخشی و طولانی مدت بودن آن، معمولا این مرحله از درمان یا با کیفیت مناسب صورت نمی پذیرد و یا مغفول واقع می شود. لذا استفاده از هر گونه ابزار یا وسیله ای که این مرحله از توانبخشی را سرعت بخشد و لود (بار) وارده به درمانگر و خانواده را کاهش دهد اهمیت به سزائی خواهد داشت. لذا استفاده از دستگاهی که به راه رفتن بیماران و مستقل شدن هر چه سریع تر آنها کمک کند و دارای استاندارهای لازم باشد، به شدت احساس می شود.

دکتر سلمان نظری مقدم
دکتری فیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد
راه رفتن یکی از اساسی ترین و پایه ای ترین نیاز های هر انسان می باشد. در صورت حذف یا مختل شدن آن،کیفیت زندگی هر فرد به شدت کاهش می یابد. جهت کمک به ایستادن و راه انداختن مجدد فرد درگیر، درمانگر حیطه توانبخشی و به طبع اطرافیان بیمار می بایست متحمل سختی فراوانی شوند. با توجه به نیاز مبرم جهت ابزاری برای راه اندازی سریع تر بیماران، کاهش هزینه های درمانی، تیم حاضر بر آن شد تا به طراحی وسیله ای جهت تسریع روند توانبخشی و راه اندازی سریع تر بپردازد. دستگاه حاضر حاصل 2 سال تلاش مستمر تیمی مجرب جهت بالا رفتن کیفیت زندگی بیماران و خانواده های آن ها و کمک جهت استقلال هرچه سریع تر بیماران با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است که برخی از موارد از نمونه های اندک خارجی برتری هایی نیز دارد.
دکتر افسانه زینل زاده
دکتری فیزیوتراپی استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دستگاه بهبود دهنده تعادلی - حرکتی (tiaGeR) پس از بررسی برای استفاده توصیه می گردد. این وسیله در جهت بهبود بهبود استقلال حرکتی می تواند مفید باشد و فشار مضاعف از درمانگران و مراقبین برداشته خواهد شد.

دکتر علیرضا درخشان راد
دکتری کاردرمانی

دستگاه بهبود دهنده تعادلی - حرکتی (tiaGeR) پس از بررسی برای استفاده توصیه می گردد. این وسیله در جهت بهبود بهبود استقلال حرکتی می تواند مفید باشد و فشار مضاعف از درمانگران و مراقبین برداشته خواهد شد.کاهش ترس از افتادن می تواند نقش به مهمی در افزایش اعتماد به نفس بیماران داشته باشد. این امر می تواند در کاهش ایجاد خستگی هم موثر باشد. این وسیله قابلیت استفاده در سنین مختلف را نیز دارد و می تواند در طیف وسیعی از افراد کاربرد داشته باشد.
دکتر بهاره زینل زاده
دکتری کاردرمانی