ReGait 3

لذت تمرینی بدون خستگی

مشخصه های منحصر به فرد

تعلیق وزن دینامیک

سامانه جلوگیری از سقوط

حرکت همزمان ربات با بیمار

مزایای ربات جامع کلینیکال

rEGAIT aDVANTAGES

  • پوشش جامع بیماران
  • مجهز به سیستم تعلیق وزن استاتیک و دینامیک
  • بیوفیدبک سخت افزاری و بازی های تعاملی
  • سامانه هوشمند جلوگیری از سقوط بیمار
  • مکانیزم همگام ساز دستگاه با بیمار
  • نشانگر LED وضعیت
  • ذخیره سازی و ارسال اطلاعات به درمانگر

کاهش آسیب تراپیست

BE SAFE FROM SKLETON PROBLEMS

بسیاری از درمانگران حوزه توانبخشی در تمرین دهی بیماران حرکتی دچار آسیب های اسکلتی عضلانی می شوند و با توجه به پذیرش بیماران متعدد و ساعت کار طولانی فشار جسمی ناشی از سختی کار باعث کاهش بازدهی و خستگی مفرط می شود.

این قبیل مسائل باعث کاهش طول عمر کاری تراپیست می گردد.

 ریگیت، لذت درمانی موثر و با بازدهی بالا در کنار سلامت جسمانی تراپیست و خستگی کمتر پس از یک روز کاری به شما هدیه می دهد.

رابط کاربری

user interface and experience

در رابط کاربری ReGait به سادگی اطلاعات کنترلی هر تمرین از جمله وزن، میزان درصد تعلیق وزن،  سن و قد بیمار تنظیم می شود. این تنظیمات به وسیله HMI (پنل لمسی) و یا نرم افزار موبایلی صورت می گیرد. ریموت مچی در جهت کنترل اضطراری و آگاهی از وضعیت عملکرد دستگاه استفاده می شود. پرونده هر بیمار شامل مشخصات بیمار، نتایج و دفعات تمرین از جمله میزان انحراف، نتایج بازی، زمان تمرین و تعداد گام در کارت حافظه ذخیره می شود، همچنین این اطلاعات به صورت آنلاین در اختیار پزشک و تراپیست قرار می گیرد.

HMI

ریموت مچی

نرم افزار

اندازه گیری انحراف

آنالیز گیت

شمارش گام

پارامتر های حرکتی

regait unique options

یکی از مسائل مهم در فرایند درمان و تمرین دهی بیماران گرفتن بازخورد های میزان پیشرفت و اصلاح حرکتی این افراد است.

ریگیت با اندازه گیری پارامتر های مهم حرکتی از جمله تعداد گام، میزان انحراف، تعداد گام، زمان تمرین، آنالیز گیت و … گزارشی دقیق از وضعیت بیمار در پایان هر جلسه به تراپیست ارائه می دهد.

با توجه به نتایج تمرینات مقایسه نتایج در جلسات مختلف و تصمیم تراپیست امکان اصلاح تمرینات و بهبود روند درمانی به وجود می آید.

هارنس

harness

توزیع متوازن وزن

هارنس بخش پوشیدنی و رابط بین بیمار و دستگاه است، از این رو باید کاملا راحت باشد و از تعریق بیش از حد جلوگیری کند. این هارنس به گونه ای طراحی گردیده است که وزن به صورت متوازن از بخش های مختلف بدن بیمار از جمله قفسه سینه، شکم و ران های هر دو پا کاسته شود؛ همچنین متریال به کار رفته و نحوه دوخت منحصر به فرد مانع از تعریق زیاد می شود.

کاربری ساده

تیم طراحی هارنس با بررسی شرایط آناتومی بیماران حرکتی، آن را به گونه ای طراحی کرده اند که به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن،  هارنس بر بدن بیمار پوشانده شود. سایز بندی های ارائه شده، تمامی بیماران حرکتی از کودکان تا بزرگسالان با وزن های مختلف را پوشش می دهد. سگک ها و بندهای هارنس به راحتی برای هر بیمار تنظیم می شوند و شرایط مناسب برای انجام تمرین را فراهم می کند.

فضای متناسب با روحیات بیمار

تیم طراحی مفهومی پیام آوران با بهره گیری از نظر کارشناسان و مشاوران، فضای شاد و کودکانه برای تمرین کودکان را فراهم آورده اند .با بهره گیری از المان های کودکانه لوازم جانبی، محیط تمرین و بازی های حین تمرین طراحی شده است. این موضوع در افزایش همکاری کودک در انجام تمرین ها موثر است.

تعلیق وزن متوازن

سایز های مختلف

استقلال بیشتر
تمرین های متنوع تر

exercises

تمرینات

هدف ما از طراحی این سیستم افزایش بهره وری و کیفیت تمرین ها بوده است.

به دلیل استقلال نسبی بیمار و آزادی عمل تراپیست به دلیل کاهش آسیب ها و فشار ناشی از وزن بیمار امکان انجام تمرینات متنوع در نزدیک ترین حالت به واقعیت به وجود می آید.با توجه به نکات بیان شده، این آزادی عمل امکان طراحی تمرینات ترکیبی و جدید را به تراپیست می دهد.

این تمرین ها در راستای افزایش تعادل، افزایش مهارت های حرکتی، اصلاح حرکات و افزایش اعتماد به نفس بیماراست.

این موضوع منجر به افزایش استقلال در انجام فعالیت های روزمره می شود.

با شبیه سازی فعالیت ها و چالش های روزانه بیمار به تدریج به زندگی عادی و بدون نیاز به کمک دیگران نزدیک می شود.

این تمرین ها شامل تمرین های پایه (راه رفتن، حفظ تعادل)، تمریناتی در جهت استقلال افراد ( پله ، سطح شیب دار و …) و تمرینات شناختی در راستای  بهبود عملکرد فرد در زندگی انجام می شود.

مشخصات فنی

Technical Specifications

حفاظت های الکتریکی:

– سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق شهری

– سیستم حفاظت در برابر جریانات نشتی

ریل
ارتفاع
گستره تعلیق
عرض
ولتاژ ورودی

clinical version

با ما در ارتباط باشید

تیم  پیام آوران از ابتدا با هدف طراحی و تولید محصولاتی جهت حل مسائل حوزه توانبخشی  با آخرین تکنولوژی روز دنیا و ساخت محصولی قابل قیاس با استانداردهای جهانی و شرکت های تراز اول دنیا کار خود را آغاز کرد. دو بخش تولید و تحقیق و توسعه به عنوان قلب تپنده شرکت همواره در تلاش هستند تا در تعاملی سازنده با پزشکان و متخصصین محصولاتی کاربردی، منحصر به فرد و مبتنی بر آخرین تکنولوژی روز دنیا را طراحی، تولید و روانه بازار کنند.