استقلال بیشتر، تمرین های متنوع تر

به دلیل استقلال نسبی بیمار و آزادی عمل تراپیست به دلیل
کاهش آسیب ها و فشار ناشی از وزن بیمار امکان انجام تمرینات متنوع در نزدیک ترین
حالت به واقعیت به وجود می آید. با توجه به نکات بیان شده، این آزادی عمل امکان
طراحی تمرینات ترکیبی و جدید را به تراپیست می دهد.

تعلیق وزن دینامیک

یکی از مسائل اصلی در انجام تمرین های متنوع تعادلی حرکتی، عدم توانایی تحمل وزن روی پاهای بیمار است. به کمک این ویژگی منحصر به فرد، دستگاه ReGait هر میزان از وزن بیمار را که نیاز باشد، در هر ارتفاعی تعلیق می کند. در چنین شرایطی، بیمار امکان انجام فعالیت های مرتبط با سطوح ارتفاعی مختلف (پله نوردی، تمرین اسکات، عبور از رمپ و…) را دارد.

حرکت همزمان ربات با بیمار

حرکت همزمان و کاملا سنکرون ربات با بیمار، مانع از تحمیل هر گونه نیروی اضافی در راستای افقی به بیمار می شود. این حرکت همزمان، از کشیده شدن ربات توسط بیمار یا کشیده شدن بیمار توسط ربات جلوگیری می کند.

تعلیق وزن دینامیک

سامانه هوشمند جلوگیری از سقوط بیمار، احتمال افتادن بیمار و حادثه برای وی در حین تمرین را به صفر می رساند. در این شرایط، بیمار تمرینی مستقل و بدون ترس را تجربه می کند؛ از سوی دیگر تراپیست با آزادی عمل بیشتر و بدون ترس بیمار را تمرین می دهد.

APPLICATION

کاربری آسان، بررسی درمان

اپلیکیشن کنترل و مدیریت دستگاه توانبخشی، بر اساس سیستم عامل اندروید طراحی شده است و با ویژگی‌های فراوان و رابط کاربری آسان و کاربرپسند، به کاربران دستگاه امکاناتی جذاب را فراهم می‌کند.این نرم‌افزار، به کاربر امکان تغییر میزان تعلیق، تغییر نوع تمرین و پارامترهای مربوط به تمرینات را می‌دهد و همچنین اجازه می‌دهد تا دستگاه را به صورت مکانیکی کنترل کنید.از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن، وجود پروفایل مخصوص برای هر بیمار و بانک اطلاعاتی مخصوص است که اطلاعات تمرینی و وضعیت فعالیت دستگاه و بیماران در آن ثبت می‌شود. این اطلاعات به صورت منحنی‌های عملکردی درازمدت، تراپیست محترم را قادر می‌سازد تا تحلیل بهتر و دقیق‌تری از وضعیت بهبودی بیمار داشته باشد.اپلیکیشن همچنین امکان تنظیمات عمومی، کالیبراسیون و کنترل دستگاه را ارائه می‌دهد که از طریق آن، کاربران می‌توانند دستگاه خود را بهبود داده و به نحوه استفاده صحیح از آن مطمئن شوند.به طور خلاصه، این اپلیکیشن به عنوان یک ابزار قدرتمند در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و با رابط کاربری آسان و ویژگی‌های متنوع، تجربه کار با دستگاه توانبخشی را راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند.

harness

کاربری آسان، بررسی درمان

راحتی بیمار و ایجاد تمرکز کافی بر روی تمرین نکته ای بسیار موثر در تمرین های حرکتی است.
هارنس ریگت ، با تمرکز بر راحتی بیمار، به طور کامل به نیازهای بیماران پاسخ می‌دهد. کاربری آسان ، به درمانگران این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان و بدون سختی به بیمار متصل و شروع به تمرین کند.
یکی از ویژگی‌های بارز این هارنس، توزیع فشار متوازن به بیمار است. این ویژگی موجب می‌شود که فشار به مناطق مختلف بدن بیمار به شکل مناسب توزیع شود و هیچ نقطه‌ی اضافی به شدت فشار دریافت نکند.
علاوه بر آن هارنس دارای بریس های جدا شونده ای هست که به اصلاح فرم حرکت و پاسچر بدن کمک میکند.
هارنس دستگاه ریگیت در سه سایز مختلف ارائه می‌شود که این انتخاب به نظر تراپیست و راحتی کاربر بستگی دارد و می‌تواند تجربه کار با دستگاه را برای آن‌ها کارامد تر کند.

پیام آوران هنر و فناوری شرق
تولید کننده تجهیزات توان بخشی
سیستم تعلیق وزن دینامیک

© All Rights Reserved.